Big Jumbo > O nás

O nás

Nakladatelství BIG JUMBO se specializuje na produkci osobních knih pro děti (říká se jim též personalizované knihy). Jeho hlavním záměrem je vést malé čtenáře k aktivnímu čtení, což je přesně to, co osobní kniha skvěle dokáže.

Jakmile se dítě stává hlavním hrdinou čteného příběhu, raketově narůstá jeho motivace k samostatnému čtení. Z tohoto předpokladu osobní kniha vychází, a jeho platnost prokázal mimo jiné i výzkum v rámci projektu Já čtu. Z výsledku vyplynulo, že 80 procent dětí začalo po přečtení osobní knihy číst i knihy klasické.

Ve snaze ještě více podpořit zájem malých čtenářů se nakladatelství Big Jumbo rozhodlo zaměřit se v nabídce na elektronické knihy a audio knihy. Poskytují stejnou hodnotu jako papírová kniha a přitom jsou současným dětem bližší. Díky stále se vyvíjejícím technologiím je gramotnost dnešních školáků jiná, než byla gramotnost jejich rodičů. Tablet se stává nedílnou součástí jejich výuky a provází je i ve volném čase. Malí čtenáři tak mohou mít svoje oblíbené knihy stále při ruce.

Děti by neměly číst jen proto, že čtení rozvíjí jejich osobnost. Měly by číst, protože je to baví.
A číst osobní knihy je radost!Napište nám

Máte-li dotaz nebo připomínku, napište nám.Váš email nezneužijeme

+420 603 235 304 info@bigjumbo.cz Online platby přes  height=

2015 - 2019 © BIG JUMBO s.r.o. Webdesign: Ladzo.cz | Alice Brůnová

facebook facebook